Duvar Baskı Beton, tuğla kaplama ve aynı zamanda taş duvar kağıdıyla oluşturulan çeşitli desenlere gerçekçi 3 boyutlu görünümünün oluşturulabilmesinde doğrudan etki eden bir sistemdir. Duvar dokularında derinlik sağlanabilmesi amacıyla özel olarak tasarımının gerçekleştiriliyor olmasıyla beraber her duvarda modern görünüm elde edebilmeyi mümkün kılar.

Duvar Baskı Beton

Oluşturulduğu formülün bir özelliği olarak duvar baskı beton, duvarlarda daha parlak bir görünümü beraberinde getiriyor olmasıyla alışılagelmiş sıradan duvar görünümünün önüne geçer. Duvarlar için geniş yelpazeye sahip olan seçeneklerin bir araya geliyor olmasıyla beraber duvar baskı beton sayesinde kusursuz sonuçların alınabilmesi mümkündür. Hem doğal hem de bir o kadar da fark yaratan görünüm arayışı içerisinde olanlar için en iyi sonuçların alınabilmesi avantajı duvar baskı betonla mümkündür.

Duvar Baskı Beton Fiyatları

Duvarlarda Ayrıcalıklı Baskı Beton Görünüm

Duvar Baskı Beton fiyatları, diğer ürünlerden çok daha farklı şekilde tasarlanıyor olması sayesinde estetik açıdan yüksek derecede farkını gösteren bir uygulamadır. Duvara uygulandığı ilk andan itibaren belirgin seviyede farkını ortaya koyan özellikleri ön plana çıkarıyor olması sayesinde, kusursuz sonuçların görülebilmesine doğrudan etki eder. Hiçbir ürünle benzeşmeyen özellikleri sayesinde duvarlarda hem çok canlı hem de çok stil sahibi bir görünüm oluşturma noktasında yüksek derecede başarı oranına sahiptir. Dış yüzeylerinin nem tutmaz özellikte olması sayesinde duvarlarda bulunan çatlakların tamamen kapatılabilmesi mümkündür. Sert hava koşullarında özelliklerini kaybetmiyor olması sayesinde yüksek derecede fark yaratmayı başarır.